Przystanek Roszków Restauracja

Roszków to niewielka miejscowość usytuowana w gminie Krzyżanowice, bezpośrednio przy drodze krajowej DK-45, blisko granicy polsko-czeskiej. W niedalekiej odległości znajduje się węzeł autostradowy łączący polską autostradę A1 z czeską D1.

Ze względu na atrakcyjne położenie naszego obiektu, postanowiliśmy stworzyć miejsce przyjazne zarówno zawodowym kierowcom jak i wszystkim osobom zmęczonym podróżą.

„PRZYSTANEK ROSZKÓW” to miejsce gdzie możesz zatrzymać się na krótką przerwę jak i na dłuższy pobyt.

Nasz Pensjonat gwarantuje wygodny wypoczynek, a o podniebienia Gości zatroszczy się nasza restauracja, która serwuje pyszne i niedrogie dania.

Na terenie obiektu znajduje się m.in. bezpłatne wi-fi i miejsce zabaw dla dzieci. W okolicy znajdują się przepiękne trasy rowerowe oraz malownicze rozlewisko. Miłośnicy nocnych zabaw mogą wyszaleć się w pobliskim klubie MAGIC.

Catering

Koryto grillowe dla 6 osób, koryto mięsne dla 6 osób, koryto mięsne dla 8 osób, mięsa drobiowe, mięsa wieprzowe, mięsa wołowe, ryby, dania barowe, dodatki,, skrobiowe, surówki, sałatki, zestawy obiadowe, zakąski na zimno

Parking

Kierowców samochodów ciężarowych i autokarów zachęcamy do skorzystania z parkingu dla TIR-ów – Pierwsza godzina GRATIS!!!

KAWA GRATIS!!! Dla każdego parkującego kierowcy

9 godzin postoju - 25 zł

12 godzin postoju - 30 zł

24 godziny postoju - 35 zł
24 godziny postoju + Danie dnia - 60 zł
24 godziny postoju + Danie dnia + prysznic - 70 zł

CAŁY OBIEKT MONITOROWANY JEST 24h/NA DOBĘ.

Kontakt